C320C475K5R5TA91707301
DigiKeys produktnummer
399-C320C475K5R5TA91707301TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C320C475K5R5TA91707301
Beskrivning
4.70UF 50.0V
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,290" (7,36mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)