C320C104K1R5TA7303
DigiKeys produktnummer
399-9869-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-9869-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C320C104K1R5TA7303
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
EDA-/CAD-modeller
C320C104K1R5TA7303 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,290" (7,36mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)