C320C100K3G5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
10 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C320C100K3G5TA7301
DigiKeys produktnummer
C320C100K3G5TA7301-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C320C100K3G5TA7301
Beskrivning
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C320C100K3G5TA7301 Modeller
Kategori
Egenskaper
Låg ESL
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,290" (7,36mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Rak
Temperaturkoefficient
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-55°C-125°C