C318C430GAG5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
43 pF ±2% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C318C430GAG5TA
DigiKeys produktnummer
C318C430GAG5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C318C430GAG5TA
Beskrivning
CAP CER 43PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C318C430GAG5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,235" (5,97mm)
Tolerans
±2%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C