C318C130G3G5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
13 pF ±2% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C318C130G3G5TA7301
DigiKeys produktnummer
C318C130G3G5TA7301-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C318C130G3G5TA7301
Beskrivning
CAP CER 13PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C318C130G3G5TA7301 Modeller
Kategori
Egenskaper
Låg ESL
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,235" (5,97mm)
Tolerans
±2%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Formade ledningar
Temperaturkoefficient
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-55°C-125°C