C317C911FAG5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Similar
Parametrisk ekvivalent
910 pF ±1% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C317C911FAG5TA7301
DigiKeys produktnummer
C317C911FAG5TA7301-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C317C911FAG5TA7301
Beskrivning
CAP CER 910PF 250V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C317C911FAG5TA7301 Modeller
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Tolerans
±1%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C