C317C682J2G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 493
Similar
Similar
6800 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C317C682J2G5TA
DigiKeys produktnummer
C317C682J2G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C317C682J2G5TA
Beskrivning
CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 RAD
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C317C682J2G5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C