C317C473M5U5TA
DigiKeys produktnummer
399-4246-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C317C473M5U5TA
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 50V Z5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.047 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer Z5U Radial
EDA-/CAD-modeller
C317C473M5U5TA Modeller
Arbetstemperatur
10°C-85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)