C317C472K1R5TA7303
DigiKeys produktnummer
C317C472K1R5TA7303-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C317C472K1R5TA7303
Beskrivning
CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4700 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
EDA-/CAD-modeller
C317C472K1R5TA7303 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)