C317C332K1R5TA9170
DigiKeys produktnummer
399-C317C332K1R5TA9170-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C317C332K1R5TA9170
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
EDA-/CAD-modeller
C317C332K1R5TA9170 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)