C317C222K1R5CA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Bilden för C317C222K1R5CA7301 är inte tillgänglig
C317C222K1R5CA7301
DigiKeys produktnummer
399-C317C222K1R5CA7301TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C317C222K1R5CA7301
Beskrivning
2200PF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)