C317C221J5G5CA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 1 049
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 3 855
Datablad
Bilden för C317C221J5G5CA7317 är inte tillgänglig
C317C221J5G5CA7317
DigiKeys produktnummer
399-C317C221J5G5CA7317TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C317C221J5G5CA7317
Beskrivning
220.PF 50.0V
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)