C317C102M1U5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 2 015
Datablad
1000 pF ±20% 100V Keramiska kondensatorer Z5U Radial
C317C102M1U5TA7301
DigiKeys produktnummer
399-C317C102M1U5TA7301TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C317C102M1U5TA7301
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C317C102M1U5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
10°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)