C317C100K3G5TA7301 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | C317C100K3G5TA7301-ND - Remsa och spole (TR) |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C317C100K3G5TA7301 |
Beskrivning | CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 30 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C317C100K3G5TA7301 Modeller |
Kategori | Egenskaper Låg ESL |
Tillv. | Tillämpningar |
Serie | Monteringstyp |
Förpackning Remsa och spole (TR) | Inkapsling/låda Radial |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm) |
Kapacitans | Höjd - monterad (max) 0,200" (5,08mm) |
Tolerans ±10% | Ledaravstånd 0,200" (5,08mm) |
Spänning - märkt | Ledartyp Formade ledningar |
Temperaturkoefficient | Basproduktens nummer |
Arbetstemperatur -55°C-125°C |