C316C130J3G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 471
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
13 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C316C130J3G5TA
DigiKeys produktnummer
C316C130J3G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C316C130J3G5TA
Beskrivning
CAP CER 13PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C316C130J3G5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,230" (5,84mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C