C315C470G2G5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
47 pF ±2% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C315C470G2G5TA7301
DigiKeys produktnummer
399-C315C470G2G5TA7301TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C315C470G2G5TA7301
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C315C470G2G5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,183" (4,66mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)