C315C330J2G5TA7303
DigiKeys produktnummer
399-C315C330J2G5TA7303TR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C315C330J2G5TA7303CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C315C330J2G5TA7303
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA-/CAD-modeller
C315C330J2G5TA7303 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,183" (4,66mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)