C315C221K1R5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
220 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
C315C221K1R5TA7301
DigiKeys produktnummer
399-C315C221K1R5TA7301TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C315C221K1R5TA7301
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C315C221K1R5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,183" (4,66mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)