C315C220K1G5CA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KEMET
I lager: 1 643
Datablad
Bilden för C315C220K1G5CA är inte tillgänglig
C315C220K1G5CA
DigiKeys produktnummer
399-C315C220K1G5CA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C315C220K1G5CA
Beskrivning
22.0PF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Påse
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,183" (4,66mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)