C315C104M5U5TA7303
DigiKeys produktnummer
399-9859-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-9859-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C315C104M5U5TA7303
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer Z5U Radial
EDA-/CAD-modeller
C315C104M5U5TA7303 Modeller
Arbetstemperatur
10°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,183" (4,66mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)