C315C102K2R5TA7301
DigiKeys produktnummer
399-9856-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-9856-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C315C102K2R5TA7301
Beskrivning
CAP CER 1000PF 200V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R Radial
EDA-/CAD-modeller
C315C102K2R5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,183" (4,66mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)