C315C102J1G5TA7301 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C315C102J1G5TA7301 |
Beskrivning | CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD |
Tillverkarens standardleveranstid | 26 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C315C102J1G5TA7301 Modeller |
Kategori | Egenskaper Låg ESL |
Tillv. | Tillämpningar |
Serie | Monteringstyp |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Inkapsling/låda Radial |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm) |
Kapacitans | Höjd - monterad (max) 0,183" (4,66mm) |
Tolerans ±5% | Ledaravstånd 0,100" (2,54mm) |
Spänning - märkt | Ledartyp Rak |
Temperaturkoefficient | Basproduktens nummer |
Arbetstemperatur -55°C-125°C |