C315C100K5G5TA7303 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
10 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C315C100K5G5TA7303
DigiKeys produktnummer
399-C315C100K5G5TA7303TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C315C100K5G5TA7303
Beskrivning
CAP CER RAD MONO
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C315C100K5G5TA7303 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,183" (4,66mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)