C2220X303KZRLCAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.03 µF ±10% 2500V (2,5kV) Keramiska kondensatorer X7R 2220 (metrisk 5750)
C2220X303KZRLCAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C2220X303KZRLCAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C2220X303KZRLCAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0.03UF 2.5KV X7R 2220
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (staplade), mjuk terminering, hög spänning
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,232" x B 0,197" (5,90 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,217" (5,50mm)