C2220C782KGGLCAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C2220C782KGGLCAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C2220C782KGGLCAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C2220C782KGGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C2220C782KGGLCAUTO
Beskrivning
CAP CER 7800PF 2KV C0G/NP0 2220
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
7800 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C2220C782KGGLCAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (staplad), hög spänning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,197" (5,70 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,217" (5,50mm)