C2220C476M3R2CAUTO
DigiKeys produktnummer
399-5801-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-5801-1-ND - Remsbit (CT)
399-5801-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C2220C476M3R2CAUTO
Beskrivning
CAP CER 47UF 25V X7R SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R Staplad SMD, 2 J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C2220C476M3R2CAUTO Modeller
Kategori
Egenskaper
Låg ESL (staplad)
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Staplad SMD, 2 J-Lead
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,197" (6,00 x 5,00mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,217" (5,50mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
J-Lead
Temperaturkoefficient
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-55°C-125°C