C2220C135K1GLCAUTO7810 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
1.3 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Icke standard SMD
C2220C135K1GLCAUTO7810
DigiKeys produktnummer
399-C2220C135K1GLCAUTO7810TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C2220C135K1GLCAUTO7810
Beskrivning
CAP 1.3UF 100V C0G 2220 LOW LOSS
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
Icke standard SMD
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,406" x B 0,224" (10,30 x 5,70mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,303" (7,70mm)