C1812Y333KFRACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C1812Y333KFRACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1812Y333KFRACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1812Y333KFRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1812Y333KFRACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 1.5KV X7R 1812
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±10% 1500V (1,5kV) Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
C1812Y333KFRACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Flytande elektrod, mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)