C1812X684J5RAC7210
DigiKeys produktnummer
399-C1812X684J5RAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1812X684J5RAC7210
Beskrivning
CAP CER 1812 FT
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.68 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
C1812X684J5RAC7210 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,047" (1,20mm)