C1812C944J5JLC7810
DigiKeys produktnummer
399-C1812C944J5JLC7810TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1812C944J5JLC7810
Beskrivning
CAP CER 1812 KONNEKT
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.94 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer U2J 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
C1812C944J5JLC7810 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,138" (4,50 x 3,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,138" (3,50mm)