C1812C683J1GACAUTO | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C1812C683J1GACAUTO |
Beskrivning | CAP CER 0.068UF 100V C0G 1812 |
Tillverkarens standardleveranstid | 30 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.068 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C1812C683J1GACAUTO Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Egenskaper Låg ESL |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 1812 (metrisk 4532) |
Tolerans ±5% | Storlek/dimension L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,043" (1,10mm) |