C1812C683J1GACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C1812C683J1GACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1812C683J1GACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1812C683J1GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1812C683J1GACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.068UF 100V C0G 1812
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.068 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
C1812C683J1GACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,043" (1,10mm)