C1812C682J1GACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
6800 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
C1812C682J1GACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1812C682J1GACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1812C682J1GACTU
Beskrivning
CAP CER 6800PF 100V C0G/NP0 1812
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1812C682J1GACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,043" (1,10mm)