C1812C226M3R2C7186 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
22 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R Staplad SMD, 2 J-Lead
C1812C226M3R2C7186
DigiKeys produktnummer
399-C1812C226M3R2C7186TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1812C226M3R2C7186
Beskrivning
CAP CER 1812
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1812C226M3R2C7186 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (staplad)
Inkapsling/låda
Staplad SMD, 2 J-Lead
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,138" (5,00 x 3,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,236" (6,00mm)