C1812C152KGGACAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C1812C152KGGACAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1812C152KGGACAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 1812
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1500 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1812C152KGGACAUTO7210 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL, hög spänning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
Kapacitans
Monteringstyp
Tolerans
±10%
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Spänning - märkt
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)