C1210Y333KFRACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C1210Y333KFRACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1210Y333KFRACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1210Y333KFRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210Y333KFRACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 1.5KV X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±10% 1500V (1,5kV) Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
C1210Y333KFRACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Flytande elektrod, mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,102" (3,30 x 2,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)