C1210X684K5RACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
Uppgradering
TDK
Similar
TDK
Vishay Vitramon
0.68 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
C1210X684K5RACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1210X684K5RACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210X684K5RACTU
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1210X684K5RACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,102" (3,30 x 2,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,041" (1,05mm)