C1210X104KARACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-16436-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-16436-1-ND - Remsbit (CT)
399-16436-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210X104KARACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
C1210X104KARACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,102" (3,30 x 2,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)