C1210T474K1RALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.47 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
C1210T474K1RALTU
DigiKeys produktnummer
399-C1210T474K1RALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210T474K1RALTU
Beskrivning
CAP CER 1210 COTS
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1210T474K1RALTU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
COTS
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,041" (1,05mm)