C1210J474K5RACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1210J474K5RACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1210J474K5RACTUCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1210J474K5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210J474K5RACTU
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.47 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1210J474K5RACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,102" (3,30 x 2,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)