C1210J474K5RACAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 2 500
Datablad
0.47 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
C1210J474K5RACAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C1210J474K5RACAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210J474K5RACAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1210J474K5RACAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,102" (3,30 x 2,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)