C1210C475K5RACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-7049-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-7049-1-ND - Remsbit (CT)
399-7049-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210C475K5RACAUTO
Beskrivning
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
C1210C475K5RACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)