C1210C472GBGACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1210C472GBGACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1210C472GBGACTUCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1210C472GBGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210C472GBGACTU
Beskrivning
CAP CER 4700PF 630V C0G/NP0 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4700 pF ±2% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
C1210C472GBGACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, hög spänning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,087" (2,20mm)