C1210C223M2RACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
I lager: 0
Datablad
0.022 µF ±20% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
C1210C223M2RACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1210C223M2RACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210C223M2RACTU
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 200V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1210C223M2RACTU Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)