C1210C154J5GACTU | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C1210C154J5GACTU |
Beskrivning | CAP CER 0.15UF 50V C0G/NP0 1210 |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.15 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C1210C154J5GACTU Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Egenskaper Låg ESL |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Tolerans ±5% | Tjocklek (max) 0,075" (1,90mm) |