C1210C106M5R2CAUTO7186 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 3 495
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Bilden för C1210C106M5R2CAUTO7186 är inte tillgänglig
C1210C106M5R2CAUTO7186
DigiKeys produktnummer
399-C1210C106M5R2CAUTO7186TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210C106M5R2CAUTO7186
Beskrivning
10.0UF 50.0V
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R Staplad SMD, 2 J-Lead
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (staplad)
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Inkapsling/låda
Staplad SMD, 2 J-Lead
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,102" (3,50 x 2,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,248" (6,30mm)