C1210C106K3PAC7475 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Bilden för C1210C106K3PAC7475 är inte tillgänglig
C1210C106K3PAC7475
DigiKeys produktnummer
399-C1210C106K3PAC7475TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210C106K3PAC7475
Beskrivning
10.0UF 25.0V
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)