C1210C104K5TACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C1210C104K5TACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210C104K5TACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X8G 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X8G 1210 (metrisk 3225)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)