C1210C103K1RACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C1210C103K1RACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1210C103K1RACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1210C103K1RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210C103K1RACAUTO
Beskrivning
CAP CER 10000PF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1210C103K1RACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)