C1206X685K8RACAUTO
DigiKeys produktnummer
C1206X685K8RACAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206X685K8RACAUTO
Beskrivning
CAP CER 6.8UF 10V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
34 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6.8 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206X685K8RACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,063" (3,30 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)